Blog Pachnący Forsą Forsa jest ważna, ale nie najważniejsza! Blog Pachnący Forsą
admin 24.09.2020

Negocjuj mniejsze posiłki

Polecane: kalkulator BMI

Kiedy jesteś na diecie odchudzającej, prawdopodobnie zauważysz, że nie możesz jeść tyle. To już drugi raz w tygodniu, kiedy jesteśmy głodni. Jesteśmy głodni, bo musimy coś zjeść na obiad i coś na herbatę. Nie możemy jeść niczego oprócz warzyw i owoców. Umieramy z głodu.

Trudno przypisać tę frustrację uczuciu głodu. W końcu ograniczaliśmy węglowodany i rozważaliśmy inne sposoby odchudzania. Z pewnością musi być tak, że dieta nie dostarcza nam wystarczającej ilości składników odżywczych.

Artykuł nie dotyczy stanu odżywienia w podeszłym wieku. Porozmawiamy o stanie organizmu człowieka w wieku 46 lat.

Posiłki muszą być mniejsze

Nawet przy bardzo restrykcyjnej diecie nie można zagwarantować, że dana osoba nie zacznie łaknąć słodyczy. To już drugi raz, kiedy jesteśmy głodni. Po raz pierwszy mieliśmy siedem lat. Nie mieliśmy w sklepie żadnych smakołyków i zaczęliśmy jeść na chybił trafił. Nie wiedzieliśmy, co włożyć do ust. Co zjeść? Nie mieliśmy żadnych pomysłów. Po prostu jedliśmy to, co było wokół nas. To było tak, jakbyśmy mieli magnes, który przyciągał wszelkiego rodzaju smakołyki.

Kiedy jesz mniej, łatwo jest schudnąć. Wystarczy dokonywać zdrowych wyborów, zwracać uwagę na skład pokarmu, skład posiłku, a także zapewnić organizmowi odpowiednią ilość ćwiczeń. Mniej jedzenia nie wystarczy. Zdrowe odżywianie polega na wybieraniu zdrowych produktów, zwracaniu uwagi na ich skład oraz dostarczaniu organizmowi odpowiedniej ilości paliwa.

Co jeść, żeby schudnąć?

Istnieje wiele różnych diet, które często są ze sobą sprzeczne lub są całkowicie niezgodne z wartościami, które są nam bliskie. Można się w tym naprawdę zgubić. Aby skutecznie schudnąć, wystarczy wprowadzić kilka uniwersalnych i co ważne sprawdzonych nawyków sprzyjających odchudzaniu. Więc powinieneś:

  • - całkowicie zrezygnować z fast foodów,
  • - ogranicz produkty zawierające dużo cukrów i tłuszczów,
  • - ograniczyć spożycie mięsa czerwonego,
  • jedz więcej warzyw i owoców

- wypij co najmniej 2 litry wody, w tym herbaty, np. zieloną lub czerwoną,

- wesprzeć dietę stosując tabletki zawierające naturalne składniki odchudzające,

- włączaj ryby i ewentualnie kurczaka do swojej codziennej diety.

Tych kilka podstawowych zasad dobrej diety z pewnością nie wywróci niczyjego życia do góry nogami, aw łatwy sposób pozwoli Ci schudnąć.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak schudnąć na brzuchu. Utrata wagi wiąże się z modyfikacją diety. Dieta na płaski brzuch powinna być zróżnicowana, najlepiej bogata w warzywa i błonnik.

Co dietetycy i lekarze mówią o tak zwanej „pigułce”

„Stosowanie tej metody może prowadzić do wielu chorób, cukrzycy, miażdżycy i innych” - powiedziała Irina Fioravanti, dietetyk i badacz z London School of Hygiene and Tropical Medicine.

„Mówi się, że ta metoda może skutecznie pomóc schudnąć do pięciu kilogramów w ciągu pięciu lat” - kontynuowała.

„To skuteczna i bezpieczna metoda” - powiedział prof. Fotopoulos.

„Jest kilka rzeczy, które wpływają na skuteczność tej metody” - powiedział prof. Anatolij Fiodorow, dyrektor wydziału nauk o żywieniu na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym.

„Po pierwsze, konieczne jest wprowadzenie odpowiedniej diety, ograniczonej do zdrowych produktów” - powiedział. „Powinniśmy unikać cukrów i prostych węglowodanów oraz zmniejszyć dzienne spożycie kalorii poniżej pewnego zakresu” - powiedział.

„Po drugie, konieczne jest wprowadzenie odpowiedniego trybu życia, w którym ważny jest odpowiedni sen, rezygnacja z fast foodów w całości i często oraz zwracanie uwagi na skład produktu zwany dietą” - powiedział.

„Wreszcie konieczne jest uzupełnienie diety dietami eksperymentalnymi, które są dietami, których jeszcze nie ma” - powiedział.

Takie diety mogą, ale nie muszą działać, ale są ciekawym sposobem na odchudzanie. Zwłaszcza jeśli są dostosowane do potrzeb człowieka.

Jedną z najbardziej znanych diet jest dieta kopenhaska. To dieta wybrana przez premier Danii Helle Thorning-Schmidt. Ta dieta została początkowo stworzona dla osób z rzadkimi chorobami lub chorobami. Obecnie dieta ta jest stosowana przez ludzi na całym świecie.

Jak schudnąć z brzucha?

Jest to dość łatwa dieta do przestrzegania. Wystarczy kilka podstawowych nawyków, a my będziemy na pokładzie bez problemu.

Tagi: odchudzanie, aktywność, dieta odchudzająca,